Sport BM Facebook Instagram

UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą

ul. Niepodległości 11
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Telefon: 508 146 440
mail: klub@uksceluloza.pl

NIP: 599-31-72-239
REGON: 081237360
WPIS: UKS/2/2014

Rachunek bankowy: 43 2030 0045 1110 0000 0390 7170

Uczniowski klub sportowy Celuloza Kostrzyn nad Odrą został zawiązany z dniem 26 czerwca 2014 roku, kiedy odbyło się zebranie założycielskie. Na zebraniu wybrano ówczesny zarząd stowarzyszenia w składzie: Stanisław Grzelczak (prezes), Aneta Gorajska (wice prezes), Alina Kodzis (członek).

Już 28 lipca 2014 roku pod numerem UKS/2/2014 klub został wpisany, decyzją Starosty Gorzowskiego do Ewidencji Uczniowskich Klubów Sportowych. Po roku (dokładnie 12 listopada 2015 roku) na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym został ustalony nowy skład zarządu: Stanisław Grzelczak (prezes), Anna Karolak-Rychterska (wice prezes), Adrian Kłodawski, Arkadiusz Mikołajczyk i Dawid Waskin (czlonkowie).

Uczniowski klub sportowy Celuloza został powołany z inicjatywy rodziców młodych adeptów sztuki piłkarskiej. Powstaliśmy, ponieważ jesteśmy pasjonatami piłki nożnej i chcieliśmy stworzyć naszym dzieciom jak najlepsze warunki do treningów. Działamy w zakresie dostarczania zawodnikom odpowiedniego sprzętu i ubioru.

Trzeba podkreślić, że nasza filozofia klubowa zawiera się w stwierdzeniu, że nie najważniejszy jest wynik meczu ale kształtowanie i rozwijanie pozytywnych cech charakteru i osobowości naszych młodych piłkarzy w duchu fair play. W naszym klubie ogromną wagę przywiązujemy również do atmosfery i dlatego też organizujemy letnie obozy sportowe, wspólne zabawy integracyjne zawodników, rodziców i kadry szkoleniowej. Wszystko to czyni z nas jedną, wielką piłkarską rodzinę i cieszy nas bardzo ciągły rozwój nie tylko trenerów czy piłkarzy ale również klubu, który odnotowuje kolejne sukcesy na gruncie sportowym. Cieszy nas również, że nasza filozofia spotkała się z ciepłym przyjęciem nie tylko w naszym mieście. Nasze barwy klubowe reprezentują obecnie także chłopcy z okolicznyxh miejscowości. Jesteśmy dumni, że to właśnie w Kostrzynie chcą oni rozwijać swoje sportowe talenty i piłkarska pasję pod okiem naszych trenerów. Dla dobra kostrzyńskiego futbolu współpracujemy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kostrzynie, innymi stowarzyszeniami sportowymi oraz wszystkimi, którym dobro lokalnej piłki nożnej leży na sercu. Mamy nadzieję, że nasi wychowankowie będą grali kiedyś w zespole seniorskim Celulozy - wszak nazwa zobowiązuje.

Życzymy im tego z całego serca!

Facebook
Sponsorzy
Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą
Polska Strefa Inwestycji
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Brinkhaus
Szkoła Językowa Best
Kompan Manufacturing
ICT Polska
Bastion
Best buty
Foxy
Drew form
Avon
Masita
Pralnia Perfekt